Društvo distrofičara Zagreb - DDZ

ZAGREB MUSCULAR DYSTROPHY SOCIETY – DDZ

Partneri

Društvo distrofičara Zagreb je korisnik institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge.

Završno kolo Pojedinačnog prvenstva Hrvatske održano je ove subote, 16. studneog 2019. u Sportskoj dvorani Tehničke škole Jelkovec. Članovi zagrebačkog BK OSI DDZ 'Željko Klepač' - URIHO osvojili su medalje u svim kategorijama! Osvajači medalja su sljedeći: 1. mjesto BC1 Martin Frković 3. mjesto BC2 (A) Ivan Svibovec 3. mjesto BC3 (A) Marko Arambašić, s.a. Tomislav Bunjevac 4. mjesto BC3 (B) Stella Franjić, s.a. Zlatko Franjić 1. mjesto BC4 Katarina Strunjak 3. mjesto BC4 Saldin Đuhera. Osim što su osvojili najviše medalja na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske, igrači BK OSI DDZ 'Željko Klepač' - URIHO ove godine osvojili su titulu pobjednika na Kupu Hrvatske, ekipnog prvaka na Otvorenom ekipnom prvenstvu Hrvatske, donijeli Hrvatskoj prvu pojedinačnu međunarodnu medalju u BC1 kategoriji, osvojili odličja na Regional openu u Zagrebu, Europskim paraolimpijskim igrama mladih i Otvorenom prvenstvu grada Zagreba.